درباره ما

کارهای بزرگ با تیمی جوان و متخصص!

شرکت فراسامانه نوین هگمتان

شركت مهندسي فراسامانه نوین هگمتان با بهره گيري از متخصصين مجرب و آشنا به دانش روز از سال 1380 تاسيس گرديده و از همان ابتدا با انجام پروژه هاي نرم افزاري گوناگون وارد عرصه بازار نرم افزار کشور گرديد. اين شركت به صورت كاملا تخصصي در شاخه تولید نرم افزار ، وب و موبایل فعاليت داشته و خوشبختانه پس از گذشت چندین سال از تاسيس شركت در سايه سعي و تلاش همکاران توانمند, از پشتوانه علمي و تجربي بالایی برخوردار گرديده است.

از جمله افتخارات این شرکت طراحی دستگاه تصویر برداری کف پا (FOOT Scaner) به عنوان یک محصول دانش بنیان در عرصه فناوری های نوین می باشد. این محصول به صورت یک پکیج کامل نرم افزاری و سخت افزاری از اسکن کف پا ، تا ساخت کفی طبی را شامل می شود.

همچنین این شرکت علاوه بر محصولات متنوع اداری و مالی، در راستای تعالی بخش صنعت و مکانیزه سازی فرآینده های تولید محصولی تخصصی برای کارخانجات نساجی (ریسندگی و بافندگی) به منظور کنترل کیفیت ، لیبلینگ و انبار طراحی نموده است. که در شرکتهای مطرح نساجی کشور در حال استفاده و بهره برداری می باشد.

responsive

ایده های خود را به ما بسپاریداين شركت به صورت كاملا تخصصي در شاخه تولید نرم افزار وب و موبایل فعاليت داشته و خدمات ارزنده ای را به صنعت کشور ارایه نموده است.